Flash Cards 2

Flash Cards 2
 
Flash Cards 2
Flash Cards 2
Flash Cards 2
 

Ürün Açıklaması

6. 7. ve 8. sınıflar düzeyinde müfredata uygun olarak tasarlanmıştır. Kartların ön yüzlerinde tasarımı grafiker kadromuz tarafından gerçekleştirilmiş orijinal resimler, arkalarında da görselin ingilzce anlamı yer alıyor. Flash Card 2 le öğrencilerimiz hayvanlardan, yiyeceklere kadar seviyelerine uygun pek çok konuda kelime öğreniyorlar. Flash Card 2’in içinde bulunan her görsel kart A4 boyutunda ve toplam olarak 272 adettir.

 

 

 1. Amounts
 2. Adjectives
 3. Comparative
 4. Superlative
 5. Active-Passive
 6. Passive
 7. Passive Voice
 8. Prepositions
 9. Phr. Verbs
 10. Jobs
 11. What’s the matter with you?
 12. Which
 
7-8. sınıflar için.
Eduwheel'i yakından görmek için tıklayınız.
 
 
 
 
 
İlginizi çekebilecek diğer ürünler
 
 
  My Friend 8
  8.sınıflar için
 

İlköğretim 8. sınıf öğrencileri için, Milli eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının İngilizce ders programına paralel ve tamamı güncel olarak hazırlanmıştır.

 • Zengi...
     
  My Friend 7
  7.sınıflar için
 

İlköğretim 7. sınıf öğrencileri için, Milli eğitim Bakanlığı Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığının İngilizce ders programına paralel ve tamamı güncel olarak hazırlanmıştır.

 • Zengi...
     
  Let's Play in English
  4-5-6-7-8.sınıflar için
 

İçinde 4 kutuda, farklı kelimeler öğretmeye yönelik dört ayrı oyunun bulunduğu eğitim aracımızı Let’s play in English olarak adlandırdık. Oyunlarımızın tamamı İlköğretim seviyesine uygunlar, içle...

     
  Fiil Çarkı
  6-7-8.sınıflar için
 

AFS Yayıncılık olarak, patenti de bize ait olan, orijinal, yaratıcı, öğrenmeyi kolaylaştıran bir eğitim aracıyla karşınızdayız: Edu- Wheel!

Fiil çarkı, İngilizcede kullanı...

     
  Educational Posters 2
  6-7-8.sınıflar için
 

All children will love the panaromic presentation of these informative and decorative posters. Each poster has been meticulousy designed to meet the basic information needs of a child today, at hom...